Gezilecek Yerler
YOLLARBENİMUMUDUM

HAKKIMIZDA

gezilecek yerler

Merhaba, ben Duygu. Umutla yolculuk etmeyi, gideceği yere varmaktan çok daha fazla seven bir yol aşığıyım ben. Yani yollarbenimumudum gerçekten! Bilet aramaktan, otel seçmekten, bavul hazırlamaktan hatta vize için evrak toplamaktan 🙂 kısacası seyahate dair her şeyden büyük keyif alıyorum. Garlarda, havaalanlarında, daracık uçak koltuklarında, minik otel odalarında evimdeymişçesine mutlu hissediyorum. Ve fotoğraf makinem canım kocamdan sonraki en iyi yol arkadaşım.

Gezilecek Yerler

29 yaşındayım ve avukatım. Övünmek gibi olmasın İzmirliyim (: İsmail ise 37 yaşında ve pilot. Bizim en sevdiğim yanımız ortak zevklerimiz. Seyahat, doğa yürüyüşleri, kitaplar, film yada diziler, koşmak, fotoğrafçılık, bisiklet, hatta bu siteyi düzenlemek bile birlikte yaptığımız aktiviteler. How I Met Your Mother‘ da uyumlu çifti tanımlayan “Zeytin Teoremi” bizim için de geçerli yani: Ben zeytin seviyorum, o sevmiyor; böylece son zeytin için tartışma yaşanmıyor (:

başkonuş gezi rehberi

Peki bu hikaye nasıl başladı? İsmail ile tanıştıktan sonra ikimizin de içinde zaten var olan seyahat aşkı öyle büyüdü ki her boş zamanımızı yurt içi – yurt dışı farketmeksizin bir yerleri keşfetmeye ayırır olduk. Ve bir gün ona dedim ki: “Neden tecrübelerimizi diğer insanlarla da paylaşmayalım? Kimse okumazsa, biz okuruz ve anılarımızı tazeleriz.” Peki sitemizin adı ne olacaktı ? Onun cevabı da İsmail’ den geldi: “Bizim en mutlu olduğumuz yer yollar, ‘yollarbenimumudum’ olsun”.

Haydi, Duygu & İsmail’ in yolculuklarına siz de katılın, söz veriyorum çok eğleneceksiniz!

6 Yorum

  • Yücel

    Seyahat deneyimlerinizi sizi tanıyan tanımayan herkesle paylaşmanızın yanında; TAVSİYELER linkiniz altında yer alan ve okuduktan sonra ciddi zaman ve emek harcandığı her halinden belli olan analizleriniz için teşekkür ederim. Tamamını okumaktan kendimi alamadım. Böyle rüzgarınıza kapılmışken de yorum yapayım dedim. Elinize sağlık. Tavsiyelerinizin devamının gelmesi dileğiyle.

  • Saliç Aktaş

    Harika bir site olmuş emeklerinize sağlık. İnce düşünülmüş ve çok faydalı yazılar var😇😇

  • Nihan Bayram

    İletişim mailinizi arıyorum ancak sitenizde bulamadım, iletişim formu da göremedim. İletişim maili iletebilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir